Колодцы полимерные ВУЛКАН 1000 мм

Колодцы полимерные  ВУЛКАН 1000 мм ##от компании## OOO Прибалтика - ##фото## 1
1 750 ₴
В наличии

Доставка

Доставка осуществляется только по предоплате
Курьерская служба
Самовывоз из магазина
Деливери
Подробнее о доставке

Оплата

Оплата по реквизитам на расчетный счет
Наложенный платеж

Описание

Полімерні колодязі VULKAN – це насамперед оглядові колодязі завдяки своєму діаметру 1000 мм. Окремі елементи монтуються в каналізаційну конструкцію, в якій можна провести очищення каналів, а також здійснювати контроль роботи системи.

Існує кілька видів оглядових колодязів, які відрізняються функціями та місцем розташування.

Каналізаційний композитний колодязь “ВУЛКАН” набирається спеціальними кільцями. Завдяки своїм характеристикам та конструкції вони значно спрощують монтаж і при монтажі подібних колодязів немає необхідності використовувати спеціальну техніку. (Діаметр зовнішній – 1100 мм, діаметр внутрішній – 930 мм, висота 200 мм, вага 44 кг). Внутрішні бортики на кільцях служать для зміцнення конструкції, а також виконують роль сходинок для спуску в оглядовий колодязь.

На ґрунт під кільцями за потреби кладеться дно колодязя. Воно також стикується за системою шип-паз і додатково  використовується бітумна мастика. Дно колодязя забезпечує опору всієї конструкції та захищає колодязь від попадання ґрунтових вод. (Діаметр зовнішній – 1060 мм, висота – 40 мм, вага – 42 кг).

Верхня частина криниці – перехідний конус (горловина). Він виконує перехідну функцію від кільця до каналізаційного люка. (Діаметр зовнішній – 1070 мм, діаметр майданчика – 770 мм, діаметр лаза – 600 мм, висота – 140 мм, вага – 55 кг). Монтується таким же способом, як інші елементи. На перехідний конус ставиться каналізаційний люк навантаженням до 25 тонн.

Стійкість до агресивних середовищ, до впливів вологи, іржі та цвілі робить композитний полімер-піщаний колодязь найбільш затребуваним на ринку України. Висока якість колодязя підтверджується технічними умовами, протоколами випробувань та сертифікатами відповідності.

Характеристики

Производитель
Vulkan
Страна производства
Украина
Тип
кольцо
Форма
круглая
Вид (тип соединения)
стандартный с ровными торцами
Способ зацепления для перемещения
подъемные петли "утопленые"
Водонепроницаемость
W 20
Морозоустойчивость
F 500