Полімерний (композитний) оглядовий колодязь 1000мм; 25 тонн

Полімерний (композитний) оглядовий колодязь 1000мм; 25 тонн

Полімерний (композитний) оглядовий колодязь 1000мм; 25 тонн від компанії ТОВ БАЛТИКА ПЛЮС - фото 1
9 900 ₴
В наявності

Доставка

 Самовивіз в м. Київ
Безкоштовно
 Делівері
1 000 ₴
 SAT
1 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок
 Післяплата

Опис

Полімерні колодязі VULKAN (ВУЛКАН - ВУЛична КАНалізація) - це насамперед оглядові колодязі завдяки своєму діаметру 1000 мм. Окремі елементи монтуються в каналізаційну конструкцію, в якій можна провести очищення каналів, а також здійснювати контроль роботи системи.

Існує кілька видів оглядових колодязів, які відрізняються функціями та місцем розташування.

Каналізаційна полімерна (композитна) криниця набирається спеціальними кільцями. Завдяки своїм характеристикам та конструкції вони значно спрощують монтаж і при монтажі подібних колодязів немає необхідності використовувати спеціальну техніку. (Діаметр зовнішній – 1100 мм, діаметр внутрішній – 930 мм, висота 200 мм, вага 44 кг). Внутрішні борти на кільцях служать для зміцнення конструкції, а так само виконують роль сходів для спуску в оглядовий колодязь.

На ґрунт під кільцями за потреби кладеться дно колодязя. Воно також стикується системою шип-паз і додатково використовується бітумна мастика. Дно колодязя «ВУЛКАН» забезпечує опору всієї конструкції та захищає колодязь від попадання ґрунтових вод. (Діаметр зовнішній – 1060 мм, висота – 40 мм, вага – 42 кг).

Верхня частина криниці – перехідний конус (горловина). Він виконує перехідну функцію від кільця до каналізаційного люка. (Діаметр зовнішній – 1070 мм, діаметр майданчика – 770 мм, діаметр лаза – 600 мм, висота – 140 мм, вага – 55 кг). Монтується таким же способом, як інші елементи. На перехідний конус «ВУЛКАН» ставиться каналізаційний люк до 25 тонн.

Стійкість до агресивних середовищ, до впливів вологи, іржі та плісняви робить композитний полімер-піщаний колодязь найбільш затребуваним на ринку України. Висока якість колодязя підтверджується технічними умовами, протоколами випробувань та сертифікатами відповідності.

Значний термін експлуатації, який досягає понад 500 циклів, забезпечується завдяки стійкості композитного матеріалу до різких перепадів температур.

Переваги композитного колодязя VULKAN (ВУЛКАН - ВУЛична КАНалізація):

  • вага елементу колодязя 40-50 кг. При встановленні не потребує залучення спецтехніки;
  • зібраний колодязь або елементи окремо – легко монтуються і демонтуються;
  • полімер-піщана композиція має високу ударостійкість, практично не ламається;
  • легко сверлиться електроінструментом для під’єднання трубопроводів;
  • герметичність – вироби з’єднуються  один  з  одним, використовується система «шип - паз»;
  • витримують навантаження до 25 тонн;

Характеристики

Виробник
Vulkan
Країна виробництва
Україна
Цвет
оранжевый
Тип
колодец архимедова винта
Материал
пластик
Показати всі